ВТ361А-01 «Тюмень» батпақты көлігі платформада жүктемесі бар
Ылғал топырақ түріндегі кедергіні жеңу
«Тюмень» алдыңғы жағында
Тюмень боғыларының екеуінің де шассиі біртұтас болды. Әрбір боги дене болды, оның бүйірлерінде төрт үлкен диаметрлі жол дөңгелегі қатаң бекітілген. Роликтер амортизатор ретінде қызмет ететін резеңке пневматикалық шиналармен жабдықталған. Жетек дөңгелектері арбаның алдыңғы жағына, ал бағыттаушылар артқы жағына қойылды. Жоба резеңке жолдарды қолдануды көздеді. Таспа металл кабельдер мен резеңке таспалардан жасалған. Мұндай бұйымның қалыңдығы 18 мм, ені 1200 мм болатын.
Төрт кең жол тірек бетіне ең аз жүктемені алуға мүмкіндік берді. Есептеулерге сәйкес, жүктемесі 27 тонналық батпақты автокөлік жолдарды 140 мм жерге батырған кезде, 0,33 кг / шаршы деңгейінде меншікті қысымды көрсетті. см. Салыстыру үшін, адамның жер бетіндегі меншікті қысымы 0,7 кг / шаршы см диапазонында.
Қар қалың қарда көлік жүргізу
Үлкен жүк платформасының болуы машинаның сәйкес өлшемдеріне әкелді. «Түменнің» ұзындығы 15, 56 м, ені - 3, 74 м, биіктігі - 3, 76 м болды. Жерден тазарту 600 мм болды. Салмағы 46 тонна деңгейінде анықталды, бұл рұқсат етілген мөлшердегі 36 тонналық жүкті қабылдауға мүмкіндік берді. Жалпы салмағы тиісінше 82 тоннаны құрады.